Міжнародний день захисту дітей: в дитячих будинках відбулись святкові заходи

|   Суспільство

1 червня, у дитячих будинках системи соціального захисту відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Дівчата та хлопці взяли участь в конкурсі  малюнку на асфальті «Діти малюють майбутнє», спортивно-розважальному фестивалі «Повір у себе»  та провели флешмоб «Ми хочемо жити в мирі».

 

Зазначимо, що у системі соціального захисту функціонує 2 дитячих будинки, в яких проживає  46 дітей з інвалідністю, з них 15 дітей позбавлених батьківського піклування та 4 дитини-сироти.

 

Довідково:

 

«Міжнародний день захисту дітей» (англ. "International Children's Day") — святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

 

Відповідно до Женевської декларації про права дітей, ухваленої 1924-го року, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитинибула ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

 

У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей. Серед їхнього числа: конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

Comments(0)

There are no comments.