НОВИНИ ЛЬВІВЩИНИ

Збірна України з підводного плавання очолила рейтинг найкращих країн на Кубку світу

|   Світ

З 20 по 25 вересня таїландське місто Пхукет приймало фінал Кубка світу з підводного спорту (плавання в ластах), де українська команда завоювала 22 нагороди.

За підсумками п'яти етапів турніру Національна збірна України з підводного спорту очолила рейтинг національних команд. У категорії "дорослі" українські спортсмени завоювали 10 медалей, повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Найбільший медальний здобуток має в своєму особистому активі Єлизавета Вакарева. Спортсменка тричі підкорила найвищу сходинку п’єдесталу Кубка світу серед юніорів на сто та двохсот метрівці та на дистанції 200 м плавання в біластах.

Всього у доробку українців на п'ятому етапі у Пхукеті 10 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород.

24tv.ua/sport_tag1125

АКЦЕНТ

Без волі - смерть! - Загиблим українським воїнам присвячується

"Без волі - смерть!" - слова Оксани Романів і Наталії Крісман. Музика і виконання Віктора Аксакала. Прем"єра пісні. Хто ми є - вовки, птахи чи люди? Ким би не були, без волі - смерть!...

НОВИНИ УКРАЇНИ

Філарету 90 років: Порошенко назвав його істинно народним патріархом

|   Україна

Духовному лідеру православних українців Філарету 23 січня виповнилося 90 років.

Далі

KYIV MEDIA WEEK 2018: підсумки третього дня

|   Україна

Як в Україні борються з піратством та скільки наші глядачі готові платити за ТБ - про це та інше говорили на дискусіях третього дня KYIV MEDIA WEEK 2018

Далі

Бізнесом Порошенка за час його президентства керують фірми близьких друзів

|   Україна

За час президентства Петра Порошенка його бізнес-імперією керували дві вітчизняні ТОВки, одна іноземна компанія, один траст, один державний банк та ФОП.